Zaposleni s kontakti

Vodstvo Oddelka za umetnostno zgodovino

  • Predstojnica Oddelka: doc. dr. Rebeka Vidrih (rebeka.vidrih@ff.uni-lj.si)
  • Namestnica predstojnice: doc. dr. Nataša Kavčič (natasa.kavcic@ff.uni-lj.si)
    • Do aprila 2018 na porodniškem dopustu. Nadomešča jo red. prof. dr. Tine Germ (martin.germ@ff.uni-lj.si)
  • Samostojna strokovna delavka: Majča Korošaj (majca.korosaj@ff.uni-lj.si / 01 241 1210)
  • Vodja Oddelčne knjižnice: Franc Saša Šumi (saso.sumi@ff.uni-lj.si / 01 241 1220)

 

Katedra za slovensko umetnost in umetnost drugih južnoslovanskih narodov:

  • red. prof. dr. Matej Klemenčič (matej.klemencic@ff.uni-lj.si)
  • red. prof. dr. Samo Štefanac (samo.stefanac@ff.uni-lj.si)
  • izr. prof. dr. Beti Žerovc (beti.zerovc@ff.uni-lj.si)
  • asist. dr. Martina Malešič (martina.malesic@ff.uni-lj.si)

 

Katedra za občo umetnost

  • zasl. prof. ddr. Nataša Golob, v pokoju (natasa.golob@ff.uni-lj.si)
  • red. prof. dr. Tine Germ (martin.germ@ff.uni-lj.si)
  • doc. dr. Katja Mahnič (katja.mahnic@ff.uni-lj.si)
  • doc. dr. Nataša Kavčič (natasa.kavcic@ff.uni-lj.si)
  • doc. dr. Rebeka Vidrih, predstojnica Oddelka (rebeka.vidrih@ff.uni-lj.si)
  • doc. dr. Stanko Kokole (stanko.kokole@ff.uni-lj.si)

 

Katedra za muzeologijo in konservatorstvo

  • doc. dr. Katja Mahnič (katja.mahnic@ff.uni-lj.si)
  • doc. dr. Robert Peskar, ZVKDS (robert.peskar@zvkds.si)

 

Zunanji predavatelji in raziskovalci

  • red. prof. dr. Lev Kreft, Oddelek za filozofijo (lev.kreft@ff.uni-lj.si)
  • lekt. dr. Mateja Gaber, Oddelek za germanistiko z nederlandistiko in skandinavistiko (mateja.gaber@ff.uni-lj.si)
  • lekt. Breda Čop, Oddelek za klasično filologijo (breda.cop@guest.arnes.si)
  • izr. prof. Miladi Makuc – Semion, ALUO, Oddelek za restavratorstvo (miladi.makuc-semion@guest.arnes.si)
  • izr. prof. mag. Tamara Trček – Pečak, ALUO, Oddelek za restavratorstvo (tamara_trcek_pecak@guest.arnes.si)
  • doc. dr. Robert Peskar, Zavod za varstvo kulturne dediščine Slovenije (robert.peskar@zvkds.si)
  • doc. dr. Helena Seražin, ZRC SAZU, Umetnostnozgodovinski inštitut Franceta Steleta (helena.serazin@zrc-sazu.si)
  • doc. dr. Renata Novak Klemenčič, raziskovalka (renatanovakklemencic@gmail.com)
  • asist. dr. Asta Vrečko, raziskovalka (asta.vrecko@ff.uni-lj.si)
  • asist. Marjana Dolšina Delač, didaktika (marjana.dolsina@gmail.com)
  • asist. Ines Babnik, raziskovalka (ines.unetic@ff.uni-lj.si)
  • doc. dr. Gašper Cerkovnik, raziskovalec (gasper.cerkovnik@ff.uni-lj.si)
  • asist. Katra Meke, raziskovalka (katra.meke@ff.uni-lj.si)